Prywatny Żłobek

Publiczne Przedszkole

Proponujemy całoroczną opiekę naszym podopiecznym. (Nasz Żłobek i Przedszkole czynne będą również w wakacje).

Troszcząc się o jak najlepsze samopoczucie oraz rozwój dzieci, zapewnimy im naukę i zabawę w nowym, przestronnym budynku. Otoczymy Państwa dzieci opieką, zapewnimy im bezpieczeństwo, solidnie przygotujemy do podjęcia nauki w szkole. By w pełni rozwijać zainteresowania naszych podopiecznych, przygotowaliśmy profesjonalne pomoce dydaktyczne i zabawki. Całość wyposażenia uzupełni bezpieczny plac zabaw posiadający niezbędne atesty. Nad wszystkim tym czuwać będzie doświadczona, dobrze przygotowana kadra.

Dlaczego warto zaufać Akademii Odkrywców?

Stworzymy dzieciom możliwość wszechstronnego i harmonijnego rozwoju, dzięki bogatej ofercie zajęć dodatkowych.

Będziemy indywidualnie realizować potrzeby najmłodszych oraz:

• włączymy elementy języka angielskiego do codziennej pracy z dziećmi,
  • zadbamy o sprawność fizyczną najmłodszych, pamiętając o gimnastyce ogólnorozwojowej,
  • wprowadzimy naszych podopiecznych w świat muzyki, rytmu i tańca,
  • będziemy wspomagać prawidłowy rozwój mowy i zapewnimy opiekę specjalistów: logopedy, pedagoga i psychologa,
  • poprowadzimy zajęcia wspierające rozwój dzieci Metodą Dobrego Startu
  • wzbudzimy wyobraźnię, naszych przedszkolaków przez codzienne zajęcia plastyczne,

Codziennie na dzieci czekać będą cztery smaczne i zdrowe posiłki – uwzględnimy specjalne menu dla alergików.